Bergmann Appartement

Belangrijkste voorzieningen

  • 75 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer
  • 5 gasten
  • 3 bedden

Bergmann Appartement Burgkirchen an der Alz van 75 m² is gelegen op circa 10 minuten rijden van Dreifaltigkeitskirche en op ongeveer 3 km van St. Pius. Het maximale aantal gasten van het appartement is 9.

Het 2-slaapkamer appartement ligt in de rustige buurt van Burgkirchen an der Alz. Deze accommodatie is op 36 km van Siegsdorf.

Bergmann Appartement biedt 1 badkamer aan. Er zijn ook een haardroger en badlakens.

Het appartement beschikt over zelfvoorzienende faciliteiten, zoals een complete keuken met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven. Het is gesitueerd op 200 meter loopafstand Hiebl bushalte. Door gasten de mogelijkheid te bieden om tafeltennis, biljart en darten te proberen, zorgt de accommodatie voor een opwindend verblijf. Dit appartement heeft een terras.

Belangrijke informatie

Inchecken: van 14:00 tot 22:00
Uitchecken: van 08:00 tot 11:00

Kameropties bij Bergmann Appartement Burgkirchen an der Alz

Bergmann Appartement biedt 1 badkamer aan. Er zijn ook een haardroger en badlakens.

Inchecken
Uitchecken
Gasten
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0
Bergmann Appartement Burgkirchen an der Alz Kamer foto Bergmann Appartement Burgkirchen an der Alz Kamer foto Bergmann Appartement Burgkirchen an der Alz Andere info foto Bergmann Appartement Burgkirchen an der Alz Faciliteiten foto Bergmann Appartement Burgkirchen an der Alz Kamer foto Bergmann Appartement Burgkirchen an der Alz Kamer foto Bergmann Appartement Burgkirchen an der Alz Keuken foto Bergmann Appartement Burgkirchen an der Alz Faciliteiten foto Bergmann Appartement Burgkirchen an der Alz Bedden foto Bergmann Appartement Burgkirchen an der Alz Mensen foto
Appartement met Twee Slaapkamers

Grootte: 75 m²

Type bed: 2 enkele bedden

Meer informatie +

Locatie bij Bergmann Appartement Burgkirchen an der Alz

Bezienswaardigheden
Geweldige restaurants
Vervoer
Plekken in de buurt bekijken

Plekken in de buurt

Luchthavens (1)

Luchthaven München
102.2 km

Bezienswaardigheden (8)

Uranus
1.7 km
Alpenblick
2.2 km
Baumtempel
2.3 km
Fatimakapelle
2.3 km
Keltenschanze
4 km
Wochenmarkt Burgkirchen an der Alz
4.2 km
Niedermeierkapelle
4.8 km
Marienkapelle
5 km

Gastbeoordelingen van Bergmann Appartement Burgkirchen an der Alz

Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

Nog geen beoordelingen :(

Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

Schrijf je beoordeling

Schrijf je beoordeling

Wanneer hebt u gereisd?

Uw beoordeling

Zeer slecht
Uitstekend

Uw details

Waar komt u vandaan?
Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

Review is niet verzonden.

Gelieve opnieuw te proberen.

Veelgestelde vragen

  • Hoe groot is het appartement?
    Het appartement heeft een oppervlakte van 75 vierkante meter.
Bedankt voor de aanmelding
Valuta
  • USD US dollar
  • EUR Euro
  • GBP Pond sterling
  • AUD Australische dollar
  • CAD Canadese dollar
  • BRL Braziliaanse real
  • CNY Chinese yuan
  • CZK Tsjechische kroon
  • DKK Deense kroon
  • HKD Hongkongse dollar
  • ILS Israëlische sjekel
  • JPY Japanse yen
  • MYR Maleisische ringgit
  • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
  • NOK Noorse kroon
  • PLN Poolse złoty
  • RON Roemeense leu
  • RUB Russische roebel
  • SAR Saoedi-Arabische riyal
  • SGD Singaporese dollar
  • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
  • KRW Zuid-Koreaanse won
  • SEK Zweedse kroon
  • CHF Zwitserse frank
  • TRY Turkse lira
  • UAH Oekraïense grivnya
  • ARS Argentina, Peso
  • THB Thaise baht
Taal kiezen
Bekijk de beste beschikbare tarieven
Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
Inchecken
Uitchecken
Gasten
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0
Bergmann Appartement Burgkirchen an der Alz